Een klassieke trouwkaart met kader en een afbeelding van een kasteel.
Omdat het kader de bovenste laag is zul je deze in de kaartopmaker even opzij moeten schuiven. Daardoor kun je de tekst aanpassen. Als laatste schuif je het kader weer terug.
De afbeelding van het kasteel is Buitenplaats Amerongen. We hebben in de beeldbank een map staan met meerdere afbeeldingen van kastelen in Nederland. Deze kunnen allemaal met folie gedrukt worden.
Liever een andere kleur folie> Of zonder folie? In de kaartopmaker kun je dit zelf aanpassen. Zo maak je altijd een trouwkaart waar je blij van wordt.
HOE WERKT HET?
- Ga naar de kaartopmaker om een stijlvol ontwerp te maken.
- Je kunt gebruik maken van onze uitgebreide beeldbank.
- Bewaar het ontwerp in je account. Je kunt later verder werken.
- Of bestel gelijk een proefdruk.
- Tijdens het bestellen kies je uit meerdere formaten, verschillende papiersoorten en één van de 20+ kleuren enveloppen.
- Bij de 1e proefdruk ontvang je een proefsetje met staaltjes van papiersoorten en kleuren enveloppen.
Een vraag? Hier vind je waarschijnlijk
het antwoord.
Niet gevonden? Neem
contact met ons op. We helpen je graag.